4 kwietnia 2015

numerologia- co na początek?

W swoim rozwoju osobistym wykorzystuję nutkę ezoteryki.
Od 20 lat zajmuję się numerologią, dlatego dziś zachęcę Was do poznania tej dziedziny z praktycznej strony.

Potraktujcie to, jako ciekawostkę i zabawę.

 Sprawdźcie czy opis Waszej liczby urodzenia zgadza się z cechami, jakie posiadacie.
 Może to zainspiruje Was do odkrycia nowych cech charakteru lub nakieruje, jaką drogą podążać.

Jak obliczyć swoją liczbę urodzenia?

To proste- należy zsumować cyfry, składające się na naszą datę urodzenia.
Sumujemy tak długo, aż wynik będzie jednocyfrowy.

Np. 20.04.1972=2+0+0+4+1+9+7+2=25=2+5=7

Teraz sprawdź, jakim jesteś numerem…


1


Ma zdolności przywódcze, to urodzony lider. Umiesz kierować ludźmi, szybko podejmujesz decyzje, jesteś osobą samodzielną, lubisz polegać tylko na sobie. Znasz swoją wartość i chcesz by inni cię doceniali. Uparcie dążysz do wyznaczonego celu, bez względu na trudności. Jedynka nadaje się na stanowiska kierownicze, sprawdza się w polityce oraz jako naukowiec. Jedynka to silna natura, żywiołowa, w przyjaźni lojalna i zdolna do poświęceń. Nie zapomina urazów, nie potrafi wybaczyć zdrady.


2

Osoba wrażliwa i delikatna, wyrozumiała i cierpliwa i dzięki temu masz zwykle wielu przyjaciół, którzy cenią twój spokój i elokwencję. Masz zdolności artystyczne, jesteś bardzo kreatywna. Twoją wadą jest brak wiary we własne siły, musisz uwierzyć że możesz wiele osiągnąć. Najlepiej zrealizuje się w zawodzie pisarza, naukowca, badacza. Dwójka w życiu kieruje się raczej sercem niż rozumem. Niechętnie przyjmuje wszelkie zmiany, szanuje tradycję. Jest typowym domatorem, który w domu odnajduje spokój i ukojenie.3

Ma liczne zainteresowania, wielu przyjaciół, jest wszechstronnie uzdolniona. To osoba dowcipna i wesoła, z optymizmem patrzysz na świat. Nie znosisz nudy i bezczynności, praca jest dla ciebie bardzo ważna, bo dzięki niej możesz się czuć spełniona. Lubisz życie w ruchu, zmiany i podróże. Możesz być dobrym pisarzem, tłumaczem albo np. aktorem. Trójka to osoba spontaniczna, ciekawa świata, czasem nawet lekkomyślna. Jest impulsywna, uczciwa i prawdomówna.


4

Czwórka jest praktyczna, pracowita, wytrwała i uparta a jednocześnie skromna. Jesteś osobą obowiązkową, punktualną i odpowiedzialną. Czasem czujesz się nie doceniana i nie zauważana przez otoczenie. Jesteś dokładna i systematyczna, nie lubisz bałaganu i zmian. Często miewasz humorki i bywasz zamknięta w sobie, a to sprawia że trudno ci nawiązać kontakt z otoczeniem. Możesz być dobrym księgowym , wojskowym albo np. ekonomistą. Czwórka to osoba solidna, konsekwentna, wobec ludzi nieco nieufna. Lojalna i uczynna wobec przyjaciół.


5

Piątka to osoba wybredna i wymagająca ale z bogata wyobraźnią. Jesteś niespokojnym duchem, kochasz zmiany i podróże. Umiesz cieszyć się życiem i korzystać z jego uroków. Nie lubisz angażować się w sprawy innych, nie jesteś dobrym słuchaczem. Możesz pracować, jako dziennikarz, fotograf, sprzedawca. Piątka to osoba niekonwencjonalna, ciekawa życia, dynamiczna i żywiołowa, wrażliwa na piękno. Bywa nerwowa, wybuchowa i żyje w ciągłym pośpiechu.


6


Szóstka jest obdarzona dużą inteligencją i wyobraźnią, uzdolnioną artystyczne. Jesteś osobą godną zaufania, lubisz pomagać innym ludziom. Przyciągasz ludzi, cenisz sobie przyjaźń. Starasz się unikać wszelkich konfliktów, masz miłe usposobienie. Czasem rezygnujesz ze swoich potrzeb, ustępujesz innym. Szóstka sprawdza się w zawodzie psychologa, pielęgniarki lub muzyka. Szóstka jest delikatna i wrażliwa, uczuciowa, czasem niezdecydowana. Lubi marzyć, kocha piękno i harmonię. Najbardziej ceni sobie rodzinę.


7

Siódemka jest inteligentna, oryginalna, uduchowiona, obdarzona intuicją, natchniona. Jesteś chłodna i nieprzystępna, nie zawierasz łatwo znajomości. Jesteś osobą nieśmiałą i masz kłopoty z nawiązywaniem znajomości. Masz refleksyjną naturę, nie interesują cię plotki. Możesz spełnić się w zawodzie informatyka, prawnika, pracownika naukowego. Siódemka ma wiele zainteresowań i zdolności. Marzycielska natura obdarzona intuicją, ambitna i rozsądna. Dobry obserwator, często samotnik.


8

Ósemka zawsze wytrwale dąży do celu. Jesteś energiczna i niesamowicie pewna siebie. Nie uznajesz kompromisów, ufasz tylko sobie, jesteś zaborcza. Nie boisz się ryzyka, potrafisz zachować zimną krew w każdej sytuacji. Realizuje się w zawodzie lekarza, socjologa, prawnika. Ósemka jest żarliwa i nieposkromiona. Ma bardzo silną osobowość, jest konsekwentna, wymagająca i wytrwała w działaniu. Zbyt dużą wagę przykłada do dóbr materialnych i posiadania pieniędzy.


9

Dziewiątka jest szlachetna, gwałtowna, silna. Masz ogromną potrzebę akceptacji, jesteś impulsywna. Bywasz osobą kłótliwą i despotyczną. Nie lubisz, kiedy coś ci się narzuca, niełatwo cię przekonać. Jesteś wytrwała i konsekwentna, zwykle osiągasz zamierzone cele. Jest doskonałym wychowawcą, pedagogiem. Dziewiątka cechuje się uporem, dużą siłą woli, często zmiennością nastrojów. Potrafi poświęcić się dla innych, jest wrażliwa na potrzeby innych ludzi. Bywacie kapryśni i egoistyczni, konfliktowi. Kochacie wolność ale pragniecie rodziny.Na koniec zapraszam Was do zakładki PORTRET NUMEROLOGICZNY, gdzie dowiecie się więcej o numerologii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz